TARİHÇE

HAYALLERİN GELECEKLE BULUŞMASI 

​​​​​​

İki kardeş olan Haydar Arıcan ile Ahmet Arıcan’ın ticari yaşamdaki serüveni, 1981 yılında bir araya gelerek kurdukları şirketle başlar. ARICAN GROUP’un temelini oluşturan bu atılımla birlikte şirket Mersin’de güvenin ve kalitenin sembollerinden biri haline gelir. Bu birikim ve deneyimle Arıcan ismi, 2000’li yılların başında farklı sektörlere açılarak inşaat sektöründe ses getiren projelere imza atar.

Büyük bir deneyimle yürüttüğü inşaat faaliyetlerine gayrimenkul ve yatırım, mimarlık, yapı, yönetim ve danışmanlık hizmetlerini de ekler.

Birinci amacı katmadeğer ve istihtam yaratarak ülke ekonomisine katkı sağlamak olan Arıcan Group şirket başarısını kurumsal yapısına, ikinci kuşak aile fertlerinin en iyi şekilde eğitimlerini aldırarak güçlü aile bağları ile şirketlerine sahip çıkmalarına, tecrübeli uzman kadrosuna ve yenilikçiliğine borçludur.

Her zaman çok çalışarak, gelişen teknolojiye ayak uydurarak, sürekli kendisini yenileyerek, kalifiye uzman kadrosuyla sağlam adımlarla büyümesine devam etmiştir.